اللهم العن الجبت و الطاغوت و ابنتیهما
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک

مکاتبه عمر بن الخطاب با پادشاه ایران یزدگرد سوم

فضاحت و آبروریزی عمر و حرکت دیگر او برای ضربه زدن به اسلام

مطالعه اجمالی دو نامه و تعلیقات و مقالات لازم در ادامه مطلب...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

اعتراف ابن ابي دارم به لگد زدن عمر به حضرت زهراء سلام الله علیها و شهادت حضرت محسن علیه السلام

برای مطالعه مستند این اعتراف بزرگ و رسوا کننده به ادامه مطلب برویدادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

بررسی آیة " بیعت رضوان " و رضایت دائم خداوند از عمر بن الخطاب

***

لَقَدْ رَضِيَ اللَّهُ عَنِ الْمُؤْمِنِينَ إِذْ يُبَايِعُونَكَ تَحْتَ الشَّجَرَةِ فَعَلِمَ مَا فِي قُلُوبِهِمْ فَأَنزَلَ السَّكِينَةَ عَلَيْهِمْ وَأَثَابَهُمْ فَتْحًا قَرِيبًا. فتح18

***

برای مطالعه جواب متقن این شبهه بی اساس به ادامه مطلب بروید...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

ديدگاه اميرمؤمنان عليه السلام درباره ابوبکر و عمر+ تصوير کتاب ها

***

برای مشاهده این مطلب مهم از کتب صحیح اهل سنت به ادامه مطلب بروید...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

اعتراف غزالي به بيعت عمر بن خطاب با اميرمؤمنان عليه السلام در غدير خم و نقض پيمان توسط او به خاطر مال و رياست دنيا + تصاوير کتاب

***

برای مشاهده تصاویر کتاب و مستند مطلب به ادامه مطلب بروید...

 

 ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م
ارسال توسط س.ع.م

 سر فصل سؤال5:

 هجوم به خانه ی وحی و به زور بودن بیعت امیرالمؤمنین علی علیه السلامبا ابوبکر و ماجرای سقط جنین حضرت زهرا سلام الله علیها به اعتراف علمای اهل سنت

(علمای شیعة : امیرالمؤمنین علیه السلام هیچگاه بیعت نکرد .)

***

 سؤال : اهل سنت جواب بدهند : شما معترفید در کتاب هایتان 1. بیعت امیرالمومنین علی علیه السلام با ابوبکر به زور و اجبار بوده ( البته نظر شیعه آن است که حضرت هیچگاه بیعت نکرد ) پس چرا می گویید که ابوبکر با اجماع صحابه خلیفه شد ؟ آیا امیرالمومنین علیه السلام نفس پیغمبر صلی الله علیه و اله نبود ؟ آیا نظر او نزد مسلمانان مهم نبوده ؟دلیل مخالفت او چه بوده ؟جز آنکه دلش برای اسلام می سوخته همچنان که پیغمبر اکرم صلی الله علیه و اله نیز دلش برای اسلام می سوخت که برای آینده اسلام امیرالمؤمنین علیه السلام را به عنوان جانشین بعد از خود معرفی نموده ؟ 2. در کتاب هایتان معترفید که عمر تهدید کرد که خانه ی حضرت زهرا سلام الله علیها همان خانه ی وحی را به آتش می کشد و این کار را کرد . و این همان خانه ایست که بدون اجازه کسی حق ورود در آن را نداشت آن !خانه ای که حتی خود  رسول خدا صلی الله علیه و الهبدون اذن داخل نمی شد و همیشه هنگامی که به آن می رسید می گفت انما یرید الله لیذهب عنکم الرجس اهل البیت و یطهرکم تطهیرا .پس چگونه عمر به این خانه حمله برد و این درب را آتش زد و اهل خانه را به سوزانیدن تهدید نمود 3. شما در کتاب هایتان معترفید که عمر ، حضرت زهرا سلام الله علیها را زد و بین در و دیوار قرار داد و محسنش را سقط نمود سؤال اینجاست آیا شما در اصح کتب خود حدیث نقل نکرده اید که پیغمبر صلی الله علیه و آله فرمود : "هر که فاطمة را بیازارد مرا آزرده است ؟" پس چرا از کسی تبعیت می کنید که حضرت زهرا سلام الله علیها را آزرد که همان آزار پیغمبر و خداست  ؟ اگر چنین است پس چرا پیرو کسی هستید که دشمن پیغمبر واهلبیت علیهم السلام است.

مستند سؤال در ادامه مطلب...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

سؤال8 

سرفصل :اقرار عمر و ابوبکر به برتری امیرالمؤمنین علی علیه السلام بر خودشان علماً و عملاً در کتب اهل سنت

 *** 

اما سؤال : اهل سنت جواب بدهند :  در کتب خودتان به تواتر اعتراف کرده اید که خلفایتان از امیرالمومنین علی علیه السلام پایین ترند و به اعتراف خود ابوبکر و عمر اگر امیرالمؤمنین نبود او هلاک می شدند و  آنها وابسته به حضرت علی  علیه السلام  بوده اند  . خلاصه آنکه عمر و ابوبکر به اعتراف خودتان و خلفایتان پایین تر و مرجوحند و  امیرالمومنین علی  علیه السلام راجح و افضل است. این جا دو اشکال وارد است:

1. تا وقتی ارجح است چرا از مرجوح که همان عمر و ابوبکرند تبعیت می کنید؟
2. چرا خلفایتان با آنکه میدانستند  امیرمومنان علی علیه السلام از آنها بالاتر است خلافت را غصب نموده  و چرا شما از چنین خلفایی تبعیت می کنید؟

جویندگان حق برای دیدن مفصل اشکال به ادامه مطلب بروند:ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

سؤال9

فرار ابوبکر و عمر در جنگها

 

سؤال: اهل سنت جواب بدهند: مقایسه کنید شجاعت و دلاوری امیرالمؤمنین علی علیه السلام را با خلفای خودتان : خلفای شما در جنگ ها فرار می کردند و حتی در جنگ احزاب قصد داشتند رسول اکرم صلی الله علیه و آله را تحویل به دشمنان دهند اما با شجاعت امیرالمؤمنین علیه السلام و کشتن عمر بن عبدود اسلام و مسلمانان را نجات داد ولی خلیفه ی شما در جنگ احد خودش می گوید در جنگ احد به گفته خودش همچون بز کوهی فرار کردم اما مقتدا و پیشوای ما امام علی علیه السلام از پیغمبر دفاع می کرد و لشکر کفر را شکست می داد . آنها به خاطر جانشان فرار می کردند و امیرالمؤمنین علیه السلام به خاطر جان پیغمبر صلی الله علیه و آله و پیروزی اسلام می ایستاد. حال خودتان قضاوت کنید کدام افضلند؟ کدام شایستگی تبعیت و جانشینی بعد پیامبر را دارند؟ چرا چنین عمری که انقدر ترسو و فراری بوده تعریف می کنید  چنین فرد ترسویی لیاقت چنین صفاتی دارد؟

جویندگان حق برای مطالعه ی ریز و دقیق اشکال به ادامه مطلب بروند:ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

سؤال11

امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب علیه السلام اولین مؤمن به رسول خدا صلی الله علیه و آله در کتب مخالفین

 

***

متن سؤال : مخالفین جواب بدهند:"یکی دیگر از فضائل امام علی علیه السلام سبقت او در ایمان به رسول الله صلی الله علیه و آله است . آیا کسی که سبقت در ایمان گرفته فضیلت بر دیگران ندارد ؟

 

جویندگان حق برای مطالعه تفصیلی اشکال به ادامه مطلب بروند:ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 6 صفحه بعد

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 22
بازدید دیروز : 277
بازدید هفته : 1007
بازدید ماه : 503
بازدید کل : 22208
تعداد مطالب : 168
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1