اللهم العن الجبت و الطاغوت و ابنتیهما
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک

مخفی بودن مزار مطهر حضرت صدیقة کبری ، ام ابیها ، فاطمة الزهرا سلام الله علیها بزرگترین پیغام برای اتمام حجت با کسانی است ، که منکر ظلم خلفایشان نسبت به حضرت زهرا و حضرت امیرالمؤمنین علیهما السلام می باشند .

برای مطالعه این مقاله بدون جواب از سوی اهل سنت به ادامه مطلب بروید...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

چرا اميرمؤمنان (عليه السلام) از همسرش دفاع نكرد؟

علي که شير خدا و اسد الله الغالب بود و در قلعه خيبر را با يک دست بلند کرد، چگونه حاضر مى‌شود ببيند همسرش را در مقابل چشمانش كتك بزنند؛ اما هيچ واكنشى از خود نشان ندهد؟!

برای مطالعه جواب شبهه به ادامه مطلب مراجعه نمایید:ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

اللهم العن أول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له على ذلك ، اللهم العن العصابة التي جاهدت الحسين و شایعت و بايعت و تابعت على قتله ، اللهم العنهم جميعا .

برای مشاهده چند والپیپر دیگر ویژه محرم به ادامه مطلب بروید...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

حضرت زهرا سلام الله عليها حتي بعد از وفاتش نيز از ناراحت شدن فرزندانش ناراحت مي شود+ تصوير کتاب

مستند در ادامه مطلب...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

 سر فصل سؤال5:

 هجوم به خانه ی وحی و به زور بودن بیعت امیرالمؤمنین علی علیه السلامبا ابوبکر و ماجرای سقط جنین حضرت زهرا سلام الله علیها به اعتراف علمای اهل سنت

(علمای شیعة : امیرالمؤمنین علیه السلام هیچگاه بیعت نکرد .)

***

 سؤال : اهل سنت جواب بدهند : شما معترفید در کتاب هایتان 1. بیعت امیرالمومنین علی علیه السلام با ابوبکر به زور و اجبار بوده ( البته نظر شیعه آن است که حضرت هیچگاه بیعت نکرد ) پس چرا می گویید که ابوبکر با اجماع صحابه خلیفه شد ؟ آیا امیرالمومنین علیه السلام نفس پیغمبر صلی الله علیه و اله نبود ؟ آیا نظر او نزد مسلمانان مهم نبوده ؟دلیل مخالفت او چه بوده ؟جز آنکه دلش برای اسلام می سوخته همچنان که پیغمبر اکرم صلی الله علیه و اله نیز دلش برای اسلام می سوخت که برای آینده اسلام امیرالمؤمنین علیه السلام را به عنوان جانشین بعد از خود معرفی نموده ؟ 2. در کتاب هایتان معترفید که عمر تهدید کرد که خانه ی حضرت زهرا سلام الله علیها همان خانه ی وحی را به آتش می کشد و این کار را کرد . و این همان خانه ایست که بدون اجازه کسی حق ورود در آن را نداشت آن !خانه ای که حتی خود  رسول خدا صلی الله علیه و الهبدون اذن داخل نمی شد و همیشه هنگامی که به آن می رسید می گفت انما یرید الله لیذهب عنکم الرجس اهل البیت و یطهرکم تطهیرا .پس چگونه عمر به این خانه حمله برد و این درب را آتش زد و اهل خانه را به سوزانیدن تهدید نمود 3. شما در کتاب هایتان معترفید که عمر ، حضرت زهرا سلام الله علیها را زد و بین در و دیوار قرار داد و محسنش را سقط نمود سؤال اینجاست آیا شما در اصح کتب خود حدیث نقل نکرده اید که پیغمبر صلی الله علیه و آله فرمود : "هر که فاطمة را بیازارد مرا آزرده است ؟" پس چرا از کسی تبعیت می کنید که حضرت زهرا سلام الله علیها را آزرد که همان آزار پیغمبر و خداست  ؟ اگر چنین است پس چرا پیرو کسی هستید که دشمن پیغمبر واهلبیت علیهم السلام است.

مستند سؤال در ادامه مطلب...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

پس از 14 قرن پیکر پاک حجر بن عدی سالم نمایان شد.

سندی دیگر بر جنایات وهابیت و سلفی ها و رسوایی و رو سیاهی بیشتر آنان

بقیه در ادامه مطلب...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

 ((شهادت یگانه یاور مولا امیرالمؤمنین علیه السلام ام ابیها حضرت صدیقة کبری ، فاطمة الزهرا سلام الله علیها را به محضر مبارک حضرت حجة بن الحسن المهدی ارواحنا فداه تسلیت عرض می نماییم .))

لعن الله قاتلی فاطمة الزهراء سلام الله علیها
ارسال توسط س.ع.م

 سؤال12

رستگاری شیعه در کتب مخالفین

 

مخالفین جواب بدهند: به اعتراف علمای شما، امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام به همراه شیعیانش اهل بهشتند پس شما چگونه بر مذهب باطلتان باقی هستید در حالی که حق مشخص شده است؟ خداوند در قرآن میفرماید کسانی کتمان حق کنند جز جهنم نصیبی ندارند و خدا با آنان سخن نگوید و از پلیدی پاک نگردند و عذابی دردناک در پیش دارند. با توجه به این روایات علمای شما حق را از شما کتمان نکرده اند؟

مستند در ادامه مطلب...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

  سؤال13

"آیة الولایة" در شأن کیست ؟

 

متن سؤال: اگر خدای متعال در آیه ی شریفه ی ولایت "إنما ولیکم الله و رسوله و الذین آمنوا ..." به اعتراف علمای اهل سنت منظور از الذین آمنوا علی بن ابی طالب علیه السلام است و معنای مولا همان اولی به مؤمنین و سرپرست آنهاست چگونه ابوبکر و عمر و عثمان را مقدم بر امیرمؤمنان علی بن ابی طالب علیه السلام نموده اند ؟

***

جویندگان حق برای دیدن مفصل اشکال و منابع به ادامه ی مطلب بروند:ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

سوال16

حدیث یوم الدار

و تعیین نمودن پیغمبر صلی الله علیه و آله  امیرالمؤمنین علی علیه السلام را به خلافت در منابع عامه

***

  مخالفین جواب بدهند: با اینکه علمای اهل سنت معترفند به اینکه خود پیغمبر صلی الله علیه و آله از جانب خدا در همان روزهای اول بعثت امیرالمؤمنین علی  علیه السلام را به عنوان جانشین بلافصل بعد خودش معرفی کرد با این حال چرا دنبال ابوبکر و عمر رفته اند و امیرالمؤمنین علی علیه السلام را مقدم و تبعیت نکرده اند؟

 جویندگان حق برای مطالعه سؤال به ادامه ی مطلب بروند :

 ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 6 صفحه بعد

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 26
بازدید دیروز : 277
بازدید هفته : 1011
بازدید ماه : 507
بازدید کل : 22212
تعداد مطالب : 168
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1